Stretnutie s ministrom školstva - ukončenie IT Talent programu Huawei

Dovoľujeme si Vám dať do pozornosti podujatie zo 14. novembra 2016, ktoré bolo organizované pod záštitou ministra školstva, spoločnosti Huawei a čínskym veľvyslancom. Účelom tohto podujatia bolo úspešne zavŕšenie projektu Seeds for the Future, ktorého sa zúčastnili aj dvaja študenti TUKE FEI KKUI - Kristína Kokošková a Martin Miškuf.

Na tomto podujatí si študenti prevzali certifikáty odovzdané zástupcami spoločnosti Huawei. Súčasťou programu bolo aj krátke zhrnutie ich cesty v Číne a zhrnutie celkových dojmov z priebehu projektu. Na podujatie boli pozvaní zástupcovia univerzít, MŠVVaŠ SR ako aj zástupcovia spoločnosti Huawei.

Viac info v médiach: PC Revue, TouchIT, MinEdu, 3digital, TouchIT 2, Techpedia, China embassy

Web TUKE

Správa z leta: Zúčastnili sme sa programu spoločnosti Huawei v Číne

Huawei 2016

Všetkých 10 účastníkov programu z 5 slovenských univerzít

spolu s Peterom Plavčanom (MŠVVaŠ SR),

Lin Linom (veľvyslancom Čínskej ľudovej republiky)

a Shi Yi (generálny riaditeľ Huawei na Slovensku).

Huawei BA 1 2

Študenti KKUI doktorand Martin Miškuf a Kristína Kokošková

spolu s ministrom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky - prof. Ing. Peter Plavčan CSc.

a generálnym riaditeľom Huawei na Slovensku - Shi Yi

Reportáž televízie TA3 zo záverečného ceremoniálu Seeds For the Future 2016.

Video zo záverečného ceremoniálu zostrihané z fotiek a videí účastníkov programu.

Thursday the 28th. Inteligentné Kybernetické Systémy. All rights reserved.