Robotic Show 2016 v Košiciach a Inteligentné systémy - IEEE Student Branch aktivita

logo robotics weekROBOTICKÁ SHOW 2016

a študijný program Inteligentné systémy

IEEE Student Branch aktivita

Gymnázium, Alejová 1, Košice,  25. 11. 2016 od 09:00 - 15:00 hod.

Na tejto akcii v rámci Európskeho robotického týždňa boli prezentované ukážky rôznych typov robotov s možnosťou konzultácie s ich  konštruktérmi a ďalšími odborníkmi zo Strojníckej  fakulty a Fakulty elektrotechniky a informatiky Technickej  univerzity v Košiciach a z Výskumného ústavu ZTS VVÚ KOŠICE, a. s. Na Slovensku sa do tohto „ošiaľu“ zapojili robotické výskumné laboratóriá v Bratislave, v  Košiciach a v Žiline.

Tejto akcie sa zúčastnila aj skupina Inteligentných kybernetických systémov, kde sme prezentovali náš študijný program Inteligentné systémy s robotmi KEPHERA III. Skupina z CIT prezentovala humanoidných robotov a skupina z CMMRaPI malých kolieskových robotíkov. Všetky roboty vieme ovládať aj na diaľku cez cloudové služby.

Clipboard01

Viac fotiek v našom albume na internete.

IKS Google Photos

Krátke videá z európskeho dňa robotiky.

Viac na našom IKS kanáli na Youtube.

LIKS YT

Friday the 29th. Inteligentné Kybernetické Systémy. All rights reserved.